Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

USUWANIE ZNAMION SKÓRNYCH Z OKOLIC SROMU (BRODAWKI, NACZYNIAKI)

Wiele kobiet boryka się z defektami skórnym takimi jak znamiona, brodawki czy naczyniaki, które umiejscowione są w okolicach narządów płciowych. Przypadłość ta bardzo często rzutuje na samoocenę pań, a także wpływa na  poczucie dyskomfortu w sytuacjach intymnych. W naszym Centrum Zdrowia i Urody oferujemy zabieg usuwania znamion skórnych z okolic sromu.

ZABIEG

Usuwanie znamion skórnych w okolicy sromu wykonuje lekarz ginekolog, który najpierw dezynfekuje oraz miejscowo znieczula miejsce poddawane zabiegowi, a następnie za pomocą skalpela bądź przy użyciu lasera CO2 wycina defekt.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Ok 30 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentką szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjentka powinna poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach i chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

WSKAZANIA

  • częste urazy, otarcia, zwiększające wrażliwość okolic intymnych;
  • podrażnienie i dyskomfort okolic intymnych;
  • ból w okolicy sromu;
  • świąd okolic intymnych.

PRZECIWWSKAZANIA

  • miesiączka,
  • aktywne infekcje pochwy i sromu;
  • ciąża;
  • okres karmienia piersią.
CENNIK
Usuwanie znamion skórnych z okolic sromu (brodawki, naczyniaki)
od 500,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat pedicure, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

E-mail: recepcja@cziu.pl

Telefon: + 48 500 801 004

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.