Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

REVITALASH®

Długie, gęste rzęsy są nieodłącznym atrybutem każdej kobiety. Centrum Zdrowia i Urody jako autoryzowany gabinet Revitalash proponuje Paniom zakup następujących kosmetyków, które znacząco poprawią kondycję rzęs. W naszej ofercie znajdują się:
• Revitalash ®Advanced 2 ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs.
• Revitalash ®Advanced 3,5 ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs .
• Nouriche™ 3,75 ml – odżywcza suplementacja.
• Tusz do rzęs RevitaLash Volumizing Mascara 7,39 ml.
• Hair by RevitaLash 46 ml.
• RevitaBrow® – odżywka do brwi 3 ml.

Revitalash ® Advanced 2ml, 3,5ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs.

Revitalash ® Advanced

RevitaLash® Advanced to odżywka – stymulująca wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.

Produkt stosuje się na noc tuż u nasady rzęs w bardzo małej ilości.Jedno pociągnięcie aplikatora po nasadzie rzęs wystarczy.Po około 3-4 miesiącach kuracji odżywką RevitaLash® dla podtrzymania efektu wystarczy używać dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.

Nouriche™ 3,75 ml – odżywcza suplementacja.

Nouriche 3,75 ml

Nowa odżywcza suplementacja NOURICHE™ jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilku miesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie NOURICHE jedynie w celu podtrzymywania efektu.

Głównym zadaniem odżywki RevitaLash® Advanced jest kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Natomiast nowa linia NOURICHE™ ma za zadanie suplementować i nawilżać rzęsy mocą odżywczego aloesu, witamin, aminokwasów i opatentowanego kompleksu nanopeptydów.

Tusz do rzęs RevitaLash® Volumizing Mascara 7,39 ml.
Tusz do rzęs RevitaLash Volumizing Mascara 7,39 ml
Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek. Używany razem z RevitaLash odżywką sprawia, że rezultaty są olśniewające.

Hair by RevitaLash 46 ml

Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

 

RevitaBrow® – odżywka do brwi 3 ml

RevitaBrow® ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. RevitaBrow® ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.

 

CENNIK

Revitalash Advanced 2 ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs        250,00 zł

Revitalash Advanced 3,5 ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs     330,00 zł

Nouriche 3,75 ml – odżywcza suplementacja                                   240,00 zł

Tusz do rzęs RevitaLash Volumizing Mascara 7,39 ml                      80,00 zł

Hair Advanced by RevitaLash®                                                        430,00 zł

RevitaBrow® ADVANCED                                                                                                       260,00 zł

 

Serdecznie zapraszamy do Centrum Zdrowia i Urody.