Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

POWIĘKSZANIE PUNKTU G

ZABIEG

Powiększanie punktu G polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy niewielkiej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce najczęściej znajduje się preparat na bazie kwasu hialuronowego, jednak może to być także tłuszcz własny pacjentki (pobrany metodą liposukcji) czy rekombinowany kolagen. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Ok 20 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentką szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjentka powinna poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach i chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

WSKAZANIA

Zabieg jest polecany kobietom, które chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego, bo nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku. Zabieg ten może również być polecany kobietom, które niedawno urodziły dziecko, jak i tym w okresie menopauzy (punkt G samoistnie zmniejsza się z wiekiem). Zabieg jest przeznaczony także dla pań, u których przyczyną obniżenia jakości życia seksualnego jest nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych.

PRZECIWWSKAZANIA

  • miesiączka;
  • aktywna infekcja okolic intymnych
CENNIK
Powiększenie punktu G
2200,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat pedicure, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

E-mail: recepcja@cziu.pl

Telefon: + 48 500 801 004

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.