Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:30

LIPO LASER – ODCHUDZANIE I MODELOWANIE SYLWETKI

Tkanka tłuszczowa jest koszmarem spędzającym sen z powiek wielu osób. Coraz częściej sięgamy po drakońskie diety oraz wyczerpujące ćwiczenia fizyczne, które nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. W naszym Centrum Zdrowia i Urody wykonujemy zabiegi, które skutecznie niwelują problemy z nadmiarem zbędnych kilogramów.

ZABIEG

Lipo laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. To urządzenie, które wykorzystuje laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości. Lipo laser jest w rzeczywistości zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych Zabiegi te są szczególnie skuteczne tam, gdzie najtrudniej jest pozbyć się niechcianych fałdek tłuszczu: biodra, uda, brzuch, tzw. boczki, okolice kolan, podbródek, ramiona, klatka piersiowa. Bezpośrednio po każdej sesji lipo laserem pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji lipo laserem.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 20-40 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji kosmetologicznej. W jej trakcie kosmetolog przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjent powinien poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, karmienie piersią, pilepsja, Choroby nowotworowe, stosowanie leków światłouczulających,  metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia, np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne.

CENNIK

LIPO LASER – ODCHUDZANIE I MODELOWANIE SYLWETKI  
Lipo laser 20 min 150,00 zł
Lipo laser 30 min 175,00 zł
Lipo laser 40 min 200,00 zł
Lipo laser 50 min 225,00 zł
Lipo laser 60 min 250,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat zabiegów wykonywanych Lipo Laserem, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

Telefon: + 48 500 801 004

E-mail: recepcja@cziu.pl

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.