Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

NASZ ZESPÓŁ

 

Lek. Katarzyna Borkowska – Paczuła

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek lekarski. Ukończyła również studia podyplomowe z medycyny estetycznej, podczas których odbywała szkolenia u najwybitniejszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Po zakończeniu studiów i odbyciu podyplomowego stażu rozpoczęła specjalizację z medycyny rodzinnej. Jest delegatem w Okręgowej Izbie Lekarskiej.

W Centrum Zdrowia i Urody udziela pacjentom specjalistycznych konsultacji oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

1. Wypełnienia zmarszczek, bruzd, wolumetria twarzy, korekta ust.
2. Toksyna botulinowa;
3. Osocze bogatopłytkowe;
4. Likwidowanie zmian naczyniowych;
5. Usuwanie owłosienia i laseroterapia;
6. Usuwanie przebarwień;
7. Laserowe techniki odmładzania;
8. Mezoterapię – twarzy, dekoltu, dłoni, owłosionej skóry głowy;
9. Peelingi – twarzy, dłoni, dekoltu.

Dr n. med. Krzysztof Ostrowski


Dr n. med. Krzysztof Ostrowski jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej. Po zakończeniu studiów i odbyciu podyplomowego stażu rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society of Organ Transplantation, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Society of Vascular Surgery. Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie transplantologii został uhonorowany Nagrodą Prezesa Rady Ministrów oraz Brązowym Krzyżem Zasługi przyznawanym przez Prezydenta RP.

W Centrum Zdrowia i Urody Dr n. med. Krzysztof Ostrowski udziela pacjentom specjalistycznych konsultacji oraz wykonuje zabiegi:

 

z zakresu endoskopii:

1. Gastroskopię;
2. Kolonoskopię;

z zakresu medycyny estetycznej:

1. Usuwanie zmian skórnych;
2. Toksyna botulinowa;
3. Wypełnianie zmarszczek, bruzd, wolumeria twarzy, korekta ust;
4. Nici liftingujące;
5. Laseroterapię;
6. Usuwanie blizn;
7. Usuwanie rozstępów;
8. Usuwanie przebarwień;
9. Lipolizę iniekcyjną;
10. Mezoterapię igłową;
11. Leczenie nadmiernej potliwości.

Lek. Tobiasz Stecka

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przebył szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging. Młody wiek oraz przyjazne nastawienie sprawia, że konsultacje i procedury – którym często towarzyszy napięcie – stają się bezstresowe i przebiegają w przyjemnej atmosferze. Poza pracą jest pasjonatem sportów sylwetkowych- fitness i body building, odżywiania i suplementacji sportowej oraz profilaktyki zdrowotnej u osób uprawiających sport.

W CZIU zaprasza Panie i Panów na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, tj.:
1. Toksyna botulinowa;
2. Leczenie nadmiernej potliwości;
3. Osocze bogatopłytkowe;
4. Mezoterapia mikroigłowa z użyciem PRP;
5. Wypełnianie bruzd i zmarszczek;
6. Laseroterapia;
7. Terapia  z użyciem lampy IPL;
8. Atelokolagen Linerase.

Dr n. med. Monika Gętek – Paszek

Dietetyk Monika Gętek

Pani dr n. med. Monika Gętek – Paszek to dyplomowany dietetyk, specjalista ds. zdrowego stylu życia, praktyk kreowania indywidualnie planów żywieniowych. Absolwentka studium doktoranckiego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, z tytułem licencjata w zakresie dietetyki oraz magistra w obszarze zdrowia publicznego. Pani Monika nieustannie poszerza
i aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach specjalistycznych
i kursach eksperckich z zakresu dietetyki oraz żywienia zarówno osób zdrowych jak i w chorobach. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych na temat m.in. wpływu sposobu żywienia na zdrowie, świadomości zdrowotnej społeczeństwa, dbałości o zdrowie i sposobów propagowania zasad zdrowego żywienia.

Prywatnie pasjonatka smacznego, ale przede wszystkim zdrowego żywienia, zafascynowana kuchniami świata i podróżami. Amatorka wspinaczki, dobrej książki i filmu.

Centrum Zdrowia i Urody serdecznie zaprasza do skorzystania z porad żywieniowych udzielanych przez dietetyka Panią Monikę Gętek – Paszek.

Lek.Paulina Orłowska

Paulina Orłowska
Pani Paulina Orłowska jest lekarzem anestezjologiem z kilkunastoletnim stażem pracy w swojej specjalności. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii.
Pani Doktor przez wiele lat pracowała w szpitalach wieloprofilowych, co dało jej bogate doświadczenie w znieczuleniach ogólnych m.in. w chirurgii ogólnej i naczyniowej, urologii, laryngologii, ortopedii i traumatologii oraz neurochirurgii.

W Centrum Zdrowia i Urody zajmuje się znieczuleniami ogólnymi do badań endoskopowych przewodu pokarmowego czyli kolonoskopii i gastroskopii.
Po za pracą Pani Doktor interesuje się podróżowaniem, pływaniem, nurkowaniem, bieganiem na nartach jak również czytaniem książek.

Ewa Krawczuk

Wykwalifikowany oraz utalentowany kosmetolog. Ukończyła Wyższą Szkołę Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w renomowanych salonach kosmetycznych oraz SPA. Posiada certyfikaty oraz dyplomy potwierdzające uczestnictwo w licznych sympozjach i seminariach kosmetologicznych organizowanych na terenie całej Polski.

Jej zainteresowania obejmują kosmetologię, kosmetykę, medycynę naturalną oraz wiedzę na temat zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach lubi słuchać relaksującej muzyki oraz oglądać filmy.

 

W Centrum Zdrowia i Urody wykonuje następujące zabiegi:

1. Fotoodmładzanie;
2. IPL – fotodepilacja;
3. IPL – rozjaśnianie przebarwień,
4. IPL – terapia cery naczynkowej;
5. IPL – leczenie trądziku;
6. Mikrodermabrazję
7. Mezoterapię bezigłową;
8. Mezoterapię mikroigłową;
9. Oksybrazję;
10. Peelingi niemedyczne;
11. Peeling kawitacyjny;
12. Oczyszczanie manualne;
13. LipoLaser;
14. Sonoforezę;
15. Pedicure kwasowy i hybrydowy;
16. Masaż twarzy, szyi, dekoltu;
17. Opalanie natryskowe SUNFX;
18. Depilacja woskiem twardym LYCON (twarz, pachy, bikini płytkie);
19.Regulację brwi;
20. Hennę;
21. Manicure;
22. Parafinę na dłonie;
23. Masaż dłoni.

Sylwia Kuropatwińska

Wszechstronnie wykwalifikowana, dyplomowana kosmetolog. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w warszawskich salonach kosmetycznych oraz klinikach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach dotyczących nowych trendów obowiązujących w dziedzinie kosmetologii. Pani Sylwia stanowi nieocenione wsparcie, asystując lekarzom podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zaufanie pacjentów zdobywa serdecznym uśmiechem, przyjaznym nastawieniem oraz gruntowną wiedzą na temat wykonywanych kuracji kosmetologicznych.

Zainteresowania Pani Sylwii są ściśle związane z kosmetologią.

W Centrum Zdrowia i Urody wykonuje następujące zabiegi:

1. Fotoodmładzanie;
2. IPL – fotodepilacja;
3. IPL – rozjaśnianie przebarwień,
4. IPL – terapia cery naczynkowej;
5. IPL – leczenie trądziku;
6. Mikrodermabrazję
7. Mezoterapię bezigłową;
8. Mezoterapię mikroigłową;
9. Oksybrazję;
10. Peelingi niemedyczne;
11. Peeling kawitacyjny;
12. Oczyszczanie manualne;
13. LipoLaser;
14. Sonoforezę;
15. Pedicure kwasowy i hybrydowy;
16. Masaż twarzy, szyi, dekoltu;
17. Opalanie natryskowe SUNFX;
18. Depilacja woskiem twardym LYCON (twarz, pachy, bikini płytkie);
19.Regulację brwi;
20. Hennę;
21. Manicure;
22. Parafinę na dłonie;
23. Masaż dłoni;
24. RF- Radiofrekwencję;
25. Zakładanie rzęs metodą 1;1, 2 D i 3 D.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Zdrowia i Urody.