Umów się na wizytę 500 801 004
poniedziałek – piątek 8:00 – 19:30

NIEINWAZYJNY LIFTING KROCZA

ZABIEG

Zabieg polega na wprowadzeniu jednej lub dwóch nici przez 4-6 bardzo małych i płytkich nacięć skóry krocza. Poprzez nacięcia wprowadzane są w obrębie tkanki podskórnej i płytko umiejscowionego pod skórą mięśnia jedna lub dwie nici. Po ich zawiązaniu zabieg ulega zakończeniu. Dzięki haczykom, nici pełnią funkcję zagnieżdżającą. Napięcie tkanek podskórnych, które powstaje dzięki zastosowaniu nici ułatwia gromadzenie się tkanek wokół nici, które pełnią funkcję „parasola” oraz zapobiegają rozchodzeniu się nici w przeciwnych kierunkach.

Miejsca po nacięciach skóry zaopatruje się pojedynczymi cienkimi szwami. Szwy charakteryzują się doskonałą tolerancją biologiczną oraz wysoką wytrzymałością

Zaletą zabiegu jest minimalna inwazyjność, łatwość wykonania, szybkie gojenie się oraz powrót do normalnej aktywności już po kilku dniach.  Pacjentka nie wymaga hospitalizacji.

Efekt utrzymuje się nawet do kilku lat.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Ok 30 min.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentką szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Pacjentka powinna poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i preparatach farmakologicznych, a także o przebytych chorobach i chorobach w przebiegu. Zgodnie z wymogami regulaminu i standardami przyjętymi przez Centrum Zdrowia i Urody pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

WSKAZANIA

Zalecana jest przede kobietom w wieku 40-60 lat, kobietom po porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub nieprawidłowym zszyciem mięśni oraz problemem zmniejszenia napięcia mięśni krocza i tkanek.

PRZECIWWSKAZANIA
Ostry stan zapalny pochwy i sromu (zabieg można wykonać po wyleczeniu infekcji), uczulenie na leki stosowane do znieczulenia lub ciężkie i rzadko występujące zaburzenia krzepliwości krwi, krwawienie miesiączkowe lub inne krwawienia z pochwy, choroba nowotworowa w obrębie narządów płciowych, zabiegu nie należy wykonywać u pacjentek ciężarnych ani w okresie wczesnego połogu kiedy występują jeszcze odchody z jamy macicy.

CENNIK
Nieinwazyjny lifting krocza 1 nić
2500,00 zł
Nieinwazyjny lifting krocza 2 nici
4000,00 zł

W celu zapisania się na zabieg oraz uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat pedicure, prosimy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów Centrum Zdrowia i Urody telefonicznie bądź mailowo.

E-mail: recepcja@cziu.pl

Telefon: + 48 500 801 004

Nasi eksperci odpowiedzą, na pytania, a także pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.